Accuphase E-480

Nejvyšší a zároveň nejvýkonnější model v nabídce integrovaných zesilovačů Accuphase ve třídě A/B.

Na objednávku
Značka: Accuphase
222 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x 260W 4Ω / 2x180W 8Ω
Třída: A/B
Damping factor: 600
S/N (odstup signál/šum): 109 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20,000 Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465/181/428 mm
Hmotnost zesilovače: 24,6 kg

Nekompromisně odstíněná  konstrukce o váze 24.6kg ukrývá masivní toroidní transformátor, který spolu s filtračními kondenzátory o kapacitě 2x 40000uF disponuje ohromným výkonem 260W (4?). 

Stejně jako „nižší model“ E-380 je přístroj osazen dvěma analogovými vstupy XLR konektorů, pro externí referenční zdroje ale navíc najdeme na zadním panelu i PRE OUT a MAIN IN v XLR podobě pro možnost připojení koncového zesilovače v bi-amp zapojení, respektive pro možnost využití jako koncový zesilovač prostřednictvím symetrického zapojení.

 

Ani E-480 není výjimkou a nabízí možnost dvou slotů volitelných modulů: digitální (DAC50) a phono (AD50) pro připojení gramofonů s MM/MC přenoskami. Dokonale přesný zvuk s minimálním šumem zajišťuje neustále vylepšované řízení hlasitosti AAVA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifier), které patří k naprosté špičce mezi hi-end komponenty. Nejen ohromnou flexibilitu a zároveň skvělou vybavenost přístroje dokazuje i integrovaný kvalitní sluchátkový zesilovač pro náročná sluchátka.  

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase

Accuphase E-480 Review

Představení modelové řady integrovaných zesilovačů Accuphase

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.