Lyngdorf TDAI-3400

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Lyngdorf
149 990 Kč 157 990 Kč 169 990 Kč 137 990 Kč od 137 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 2 roky

Díky kombinaci extrémních možností zpracování zvuku a nejvýkonnější a nejmodernější technologii digitálního zesílení je model TDAI-3400 zatím nejvýkonnějším produktem, který společnost Lyngdorf Audio uvedla na trh.

Individuální konfigurace a zvuk na míru

Prostřednictvím webového rozhraní lze v systému nabídek provádět všechna nastavení a operace, které vám umožní přizpůsobit konfiguraci nastavení a zvuk na míru. Digitální výhybka má 3 individuální nastavení výstupu. S naším proprietárním korekčním softwarem RoomPerfect™, který eliminuje negativní vlivy poslechové místnosti, přináší zesilovač TDAI-3400 dokonalý zvuk bez nutnosti rozsáhlé úpravy místnosti.

Připojení zdroje zvuku a obrazu

Řada vstupů a výstupů poskytuje spoustu možností, jak připojit vaše zdroje zvuku a obrazu: Sedm digitálních vstupů včetně optického, koaxiálního, AES/EBU, USB-B, USB-A, dva analogové vstupy RCA pro analogové hudební zdroje, jeden volitelný analogový modul pro další analogové vstupy včetně XLR a phono MM, a jeden volitelný modul HDMI 2.1 se dvěma vstupy a jedním výstupem ARC / eARC.

Vestavěný multimediální přehrávač

Zesilovač TDAI-3400 akceptuje signál ze všech mediálních rozhraní a je vybaven vestavěným multimediálním přehrávačem s nejvyšší kvalitou přehrávání. Prostřednictvím místní sítě nebo konektorů USB získáte přístup ke celé hudební knihovně díky přehrávači s podporou DLNA/UPnP. Tento multimediální přehrávač umožňuje rovněž streamování hudby pomocí Roon Ready, Spotify Connect a AirPlay 2, a také internetového rádia. Zesilovač TDAI-3400 podporuje také platformu TIDAL Connect, která umožňuje bezeztrátovou kvalitu zvuku a využívá aplikaci TIDAL jako ovladač. Součástí je dekodér MQA Core, který dekompiluje soubor MQA a tak poskytne vyšší kvalitu než CD. MQA (Master Quality Authenticated) je cenami ověnčená britská technologie, která přináší zvuk originální studiové nahrávky.

Lyngdorf TDAI-3400

Ovládání procesoru TDAI-3400 pomocí aplikace

Aplikace „Lyngdorf Remote“ automaticky vyhledá procesor TDAI-3400 připojený k vaší místní síti a vy budete moci upravovat všechny základní funkce, např. volbu vstupu a nastavení úrovně hlasitosti na svém mobilním zařízení. Vestavěný multimediální přehrávač lze ovládat přímo a získáte tak přístup nejen k hudebním souborům uloženým na jednotkách USB flash připojených k procesoru Lyngdorf TDAI-3400, ale také budete moci vyhledávat všechny soubory uložené na místních pevných discích. Posunutím doleva a doprava získáte kromě přístupu ke grafice obalu alba také informaci o rozlišení signálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu