PREMIOVÉ AUDIO, PREMIOVÝ ZÁŽITEK

Nechte se pohltit

Vášeň, kterou musíme sdílet

Potrpíme si na dvou věcech – luxusu a zatraceně dobrém zvuku. Obojí se pro nás potkalo v high-end audiu, které pravidelně víří naše emoce i posluchačské nároky. Rozhodli jsme se, že tenhle ojediněle silný zážitek ze zdánlivě každodenní záležitosti, jako je poslech hudby, musíme nutně sdílet s ostatními. A tak se zrodila myšlenka VOIX.

Přečtěte si náš příběh

Zamilujte se na první poslech

A možná i pohled. Věříme, že náš unikátní audioshowroom svede všechny vaše smysly. Objevte to nejlepší, co světové audio značky nabízejí. Objevte novou dimenzi hudby.

Značky, které píšou historii

VOIX představuje značky, které radikálně mění podobu celého hi-fi trhu a udávají směr, kudy se bude v následujících letech dále vyvíjet. Shromáždili jsme ty nejvíce premiové značky z celého světa, abyste si je mohli u nás pohodlně vyzkoušet, navzájem kombinovat a informovaně zakoupit.

Zážitek pro všechny smysly

„Zvuk domácího kina Ocean Way Audio měl dokonalou lokalizaci v prostoru, přesnou kontrolu v celém spektru, neskutečnou energii jak na basech, tak středech i výškách. Všechny výstřely, exploze i jemnější kovové ruchy jako cvaknutí zásobníku pistole zní tak, jak si představujeme, že zní ve skutečnosti. Famózní.

VÁCLAV NÝVLT, TECHNET
Reprosoustavy Wilson Audio Sasha DAW nemají realistické limity

„Reprosoustavy Wilson Audio Sasha DAW nemají realistické limity. Dynamika, detail a prostor jsou tak intenzivní, že po minutě, hodině i celém dni poslechu budete stále jen sedět v křesle s výrazem mírného neuvěření ve tváři a budete celým svým tělem absorbovat ty obří přívaly energie, které z měničů Sasha DAW vychází.”

Daniel Březina, Hi-Fi Voice
Vlastní kategorie lifestylového ozvučení

„Bang & Olufsen s BeoSound Shape definují svou vlastní kategorii lifestylového ozvučení. Nabízí hodně zajímavý způsob designového ozvučení domácnosti nebo jakéhokoliv jiného prostoru, zvuk, který baví, má energii a vyrovná se jakémukoliv jinému bezdrátovému lifestyle systému.“

Daniel Březina, Hi-Fi Voice

Tým, který má jasnou vizi

Šesti akusticky upravenými poslechovými místnostmi vás provede odborný personál,  který rád poskytne poradenství na míru. Zakládáme si na dlouhodobých partnerství s našimi klienty, postavených na sdílené vášni pro reprodukovanou hudbu.

Potkejme se osobně Přidejte se k nám

Poznejte náš tým

Leo Kallista

Leo Kallista

Managing Director

Miroslav Mlčůch

Miroslav Mlčůch

Technical Director

Kateřina Trnková

Kateřina Trnková

Sales & Marketing Manager

Radek Krejčí

Radek Krejčí

Sales Specialist

Nazvučíme k dokonalosti

Dopřejte si kvalitní zvuk na místech, kde hudbu posloucháte nejčastěji: ať už jde o domácnost, kancelář nebo třeba domácí kino. Na míru pro vás akusticky upravíme a špičkovou technikou vybavíme interiérové i exteriérové prostory tak, aby nazvučením ideálně vyhovovaly své funkci a využití. 

Články

Rozhovory

Kino ve vlastním domě? Proč ne!

Vždycky patřilo k větším zážitkům užít si film v kině než doma u televize. Důvody jsou jednoduché – obří obraz a kvalitní zvuk. Dobrou televizi má v dnešní době doma kdekdo, na zvuk se ale pořád zapomíná. A to i přesto, že dělá 70 % zážitku!

Rozhovory

Plánujeme audio sestavu pro dům, byt, zahradu nebo komerční prostor.

Máte náročného klienta, který si potrpí na kvalitní audio soustavu ve svém domě nebo bytě?

Rozhovory

Jak hraje audio za 12 miliónů pro nejnáročnější?

Zavřete oči a najednou uslyšíte pianistu, jak hraje na svůj hudební nástroj, a dokonce i sílu, kterou vynakládá k mačkání kláves. Hudba, to jsou hlavně emoce. A právě hudební zážitek vám zprostředkuje VOIX, kde najdete i nejluxusnější hudební soupravu v Praze. Stojí dvanáct milionů korun a jeho autorem je Charles van Oosterum, zakladatel značky Kharma.

Rozhovory

Láska ke zvuku a designu - vybíráme audio do domácnosti

Žijeme v době, kdy se hudba stala absolutní součástí našich životů. Ať už jsme doma, v práci, na ulici nebo v autě. Zajímavé přitom je, že nákup podobných audio zařízení funguje většinou přes e-shop. To znamená, že danou věc ani nemáme šanci slyšet. Proto jdeme do VOIX v Praze, kde se na rozdíly audio zařízení zaměříme.

Recenze

D’Agostino Momentum S250 Stereo

Historie Dana D’Agostina, dnes už důstojného pána v letech, je dobře zdokumentovaná a právě on je tím, kdo se lvím dílem podílel na vzestupu třeba značky Krell.

Recenze

Abyss Diana

Ve státě New York ve Spojených státech amerických už od roku 1990 vyrábí firma JPS Labs, mimo jiné výrobce všelijaké hi-tech kabeláže, nekompromisně pojatá sluchátka pod značkou Abyss. Aktuálně má značka v nabídce dva modely - až s morbidní technickou precizností vyráběný top model AB-1266 a podstatně esteticky (a nakonec i cenově) přijatelnější "lifestyle" verzi Diana.

Poslechněte si naživo

Jsou případy, kdy slova nestačí. Věříme, že kouzlo high-end audia doopravdy pochopíte až v momentě, kdy jej uslyšíte naživo. A přesně tenhle moment vám chceme dopřát. Objednejte se do našeho showroomu na poslech pomocí rezervačního formuláře.

Zobrazit kontakty
Close